Bývanie

Premiére – bývanie so štýlom a eleganciou

Hľadáte štýlové bývanie s parametrami tej najvyššej kvality? Nájdete ho v Bratislave! Treba len vedieť kam sa pozerať. Aha, tu! Zoznámte sa s projektom Premiére, obytným komplexom v bratislavskom Starom meste!

Za projektom stoja českí developeri zo spoločnosti Finep, ktorá u našich západných susedov rozvíja aktivity od roku 1995. Ich výsledkom je viac ako 8500 bytových jednotiek a desiatky úspešne zrealizovaných projektov, napríklad titulom Best of reality ovenčený projekt Mazanka či administratívne centrum City West v Prahe. Na Slovenský trh vstúpil Finep v roku 2006 prostredníctvom projektu Jégeho aleje (posledná 4.etapa bola dokončená v roku 2016, viac sa dozviete na www.finep.sk). Premiére chce byť dôstojným pokračovateľom budovateľskej tradície.

Prvý dobrý signál: lokalita

Už samotná lokalita je pre mnohých záujemcov momentom, kvôli ktorému sa o tomto projekte oplatí uvažovať. Reč je o Šancovej ulici, dopravnej tepne Starého mesta v tom najlepšom slova zmysle. Je skvelou spojnicou s diaľnicou D2, letiskom alebo železničnou stanicou. Blízke okolie ponúka možnosti na relax aj zábavu rovnako ako predškolské a školské zariadenia, obchody či zdravotnícke zariadenia. Nové byty Bratislava považuje za úzkoprofilový tovar, zaistite si príjemné bývanie včas!

Priestor pre rodiny aj jednotlivcov

Premiére, to sú jedno až štvorizbové obytné jednotky na celkom 23 podlažiach. S výmerou od 32 až po 125m2 ponúka skvelé možnosti pre jednotlivcov, páry aj rodiny s deťmi. Apartmány, štúdia aj byty sú vybavené buď terasou, balkónom alebo lodžiou, čo predstavuje ďalší využiteľný priestor s krásnymi panoramatickými výhľadmi na ulice hlavného mesta.

Parkovanie? Zabezpečené

Komplex nerieši len bytovú otázku, ale aj pálčivé problémy snáď všetkých väčší miest na Slovensku. Proti všeobecnému nedostatku zelene Premiére „bojuje“ výsadbou zelene vlastnej, na druhom podlaží a mieste na to určenom. Čo sa parkovacích plôch týka, o tie je postarané vďaka trojpodlažnej podzemnej garáži, ktorá je naviac vybavená nabíjacími stanicami pre elektromobily. Byty na predaj Bratislava v takejto vybavenosti neponúka bežne.

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy