Bývanie

Plastové okná, ktoré vydrží dlhé roky

Ak premýšľate nad výmenou starých okien za modernú alternatívu, potom sa vám ponúkajú plastové okná, ktoré stále patria k tým najžiadanejším. Dôvodov je hneď niekoľko. Vyznačujú sa prijateľnou obstarávacou cenou, vysokou kvalitou, precíznym spracovaním, a predovšetkým výbornými tepelnoizolačnými vlastnosťami. V nasledujúcich riadkoch vám predstavíme aj konkrétny druh plastových okien, ktorý rozhodne neoľutujete.

O plastové okná je vskutku obrovský záujem, dokonca viac ako kedykoľvek predtým. Za zvýšeným dopytom stoja vysoká kvalita, inovatívne technické prevedenie, farebná stálosť a moderný dizajn. Plastové okná nachádzajú uplatnenie aj vo veľmi namáhaných priestoroch.

Plastové okná sa ľahko udržujú

Staré drevené okná vyžadovali pomerne značnú starostlivosť. Potrebovali natierať ochranným lakom, ale aj tak boli nevyhovujúce svojimi tepelnoizolačnými vlastnosťami. Plastové okná sú ale riešenie, ktoré vás uspokojí po všetkých stránkach. Sú odolné voči svetelným a poveternostným vplyvom, materiál je zdravotne nezávadný a ľahko sa udržiava.

Plastové okná SALAMANDER

Ak zadáte do vyhľadávača plastové okná Bratislava, ponúkne sa vám hneď niekoľko rôznych dodávateľov a značiek. V popredí stoja plastové okná SALAMANDER STREAMLINE 76, u ktorých si môžete vybrať z 5 a 7 komorového profilu. Stavebná hĺbka tohto variantu je 76 mm a zasklenie môže byť ako dvojsklom, tak aj trojsklom. Počítajte s tým, že druhá verzia je o niečo drahšia, zase na druhú stranu sú vlastnosti takých okien ešte lepšie.

Plastové okná SALAMANDER má pod svojimi krídlami výrobca Salamander Industry. Okrem vyššie uvedeného modelu môžete siahnuť aj po drahším riešení, ako sú plastové okná SALAMANDER BLUEVOLUTION 82 MD, BLUEVOLUTION 92 a podobne. Pozrite sa do pestrého produktového portfólia a vyberte si alternatívu, ktorá sa vám pozdáva najviac.

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy