Bývanie

Výroba kontajnerov a kvalitných prepraviek môže byť prínosom aj pre ekológiu

Poľnohospodárstvo ani priemysel by sa bez nich nezaobišli. Plastové kontajnery a prepravky sú tiež nenahraditeľné v potravinárskom a nápojovom priemysle, v retaile či v poolingových službách. Keď sú kvalitné a s „inteligenciou“, sú aj ekologické. A presne také kontajnery vyrába firma Schoeller Allibert.

Schoeller Allibert sa špecializuje výhradne na vývoj a výrobu recyklovateľných obalov (RTP). Má za sebou 50 rokov vývoja a skúseností, a firma je právom považovaná za európskeho lídra v danej oblasti. Produkty firmy sa používajú snáď vo všetkých odvetviach. Firma sleduje vývoj v každom z nich a neustále svoje výrobky inovuje, aby odpovedali najnovším trendom.

Vďaka svojej „inteligencii“ dokážu plastové kontajnery a prepravky šetriť firmám dokonca aj náklady

Tvary svojich prepraviek a kontajnerov prispôsobuje Schoeller Allibert možnostiam využitia v automatizovaných procesoch. Prepravky sú stohovateľné, čím šetria miesto v sklade aj pri preprave. Veľký záujem je o skladacie kontajnery a prepravky, ktoré miesto šetria aj v pohotovostnom režime. Svojim zákazníkom Schoeller Allibert ponúka aj rôzne vychytávky, ktoré chránia prepravovaný tovar, umožňujú jeho jednoduchú identifikáciu a sledovanie.

Štandardná produkcia aj výroba kontajnerov na mieru

Bežný sortiment dnes tvorí zhruba 1000 druhov výrobkov, ktoré si majú zákazníci možnosť kúpiť priamo v e-shope. Ide o skladacie kontajnery, pevné paletové kontajnery, IBC kontajnery na tekutiny, stohovacie, zasúvacie a skladacie prepravky, nápojové prepravky, plastové platy a paletové vozíky. RTP obaly si je však možné nechať vo firme aj vyrobiť. Výroba kontajnerov na mieru je jednou z nadštandardných služieb pre zákazníkov.

Plastové výrobky pre trvale udržateľný rozvoj

Vďaka kvalite a odolnosti sú prepravky a kontajnery Schoeller Allibert ekologické. Ekológii prispievajú aj inteligentné funkcie výrobkov, ktoré umožňujú znižovať emisie pri preprave. Sú opakovane použiteľné. Každý výrobok sa dá recyklovať. Nechajte si vyrobiť plastové výrobky – kontajnery a prepravky, ktoré sú šetrné k prírode.

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy