Zdravie

Leto vie dať zabrať našim vlasom, pokožke aj nechtom – pomôže BIOSIL Plus

Leto je spojené s mnohými aktivitami, ktoré neprospievajú našim znakom krásy – pokožke, vlasom, ani nechtom. Práve tie sú vždy na očiach, prezrádzajú, ako o seba dbáme, ale aj náš vek. Poďte skrásnieť vďaka doplnku stravy BIOSIL Plus.

Leto vlasom nesvedčí

Intenzívne slnečné žiarenie, časté namáčanie vlasov pri užívaní si vodných radovánok, chlór alebo morská voda, taktiež suchý vzduch z klimatizácií – to všetko v lete ničí naše vlasy. Nie je sa čomu diviť, že po lete máme vlasy v najhoršej kvalite a jeseň je jednoznačne obdobím, kedy nám vlasy najviac padajú, aj v dôsledku letných vplyvov. Na vlasy sa preto hodí v lete používať špeciálne ochranné prípravky, ktoré ich chránia pred slnečným žiarením. Bohužiaľ nič prírodné to nie je, a je známe, že vlasová kozmetika je spolu s parfumami najväčším zdrojom chemických látok, ktoré dostávame do tela. Riešením je zlepšiť výživu vlasov zvnútra, k čomu dopomôže BIOSIL Plus. Je to doplnok stravy s obsahom biotínu, zinku a kyseliny pantothenovej.

Slniečko nás obdarí bronzovou farbou, ale aj suchou pokožkou a vráskami

Ďalším nezbedníkom, ktorý nám tentokrát dokonca kradne roky, je slniečko. Aj keď svoju pokožku stále viac pred slnečnými lúčmi chránime, bronzová pokožka stále víťazí nad tou bielou. Tvár a dekolt naviac vystavujeme bežne slniečku a ani si neuvedomujeme, že nám pomaličky ale iste kradne roky. Veď pokožka, jej stav a vrásky, nám vedia najrýchlejšie pridať roky. I tu si vieme pomôcť biotínom, zinkom a kyselinou pantothenovou, ktoré sú súčasťou vhodného doplnku stravy.

Nechty nezachráni pekná manikúra

Letné práce na záhrade aj športové aktivity prispievajú k zhoršeniu stavu našich nechtov. Často to maskujeme lakmi na nechty, čím stav obvykle nezlepšíme, práve naopak. Svoju dávku zdravia preto ocenia aj naše nechty. A nemusíme chodiť ďaleko. Je tu opäť BIOSIL Plus.

BIOSIL Plus

BIOSIL Plus je doplnok stravy užívaný pre zdravý rast a dobrý stav vlasov, pokožky, slizníc a nechtov. Obsahuje účinné zložky, ktorými sú biotín, zinok a kyselina pantothenová. Biotín prispieva k udržaniu normálneho stavu pokožky, vlasov a slizníc. Zinok k normálnemu stavu vlasov, nechtov a pokožky. Súčasne sa podieľa na procese delenia buniek a chráni ich pred oxidatívnym stresom. Udržuje tiež normálne funkcie imunitného systému. Kyselina pantothenová potom prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania. Čo v lete určite oceníme. Únava totiž nie je len vec jarných mesiacov a úporné horúčavy nás vedia často o energiu rýchlo pripraviť.

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy