Bývanie

Čo sú eurookná a pre koho sú užitočná?

Ak plánujete rekonštrukciu rodinného domu, respektíve bytu, nevyhnete sa ani výberu okien a dverí. Práve okná predstavujú mnohokrát slabé články nehnuteľnosti, cez ktoré uniká veľa tepla von, čo sa potom prejaví na faktúre za vykurovanie. Ak ste sa rozhodli investovať do modernejšieho riešení s perfektnými tepelnoizolačnými vlastnosťami, ponúka sa vám hneď niekoľko alternatív. Samozrejme prvou možnosťou sú plastové okná, ktoré sú zároveň aj najrozšírenejšie. Pokiaľ ale preferujete tradičné materiály, zaujmú vás eurookná, ktoré v sebe snúbia inovatívne moderné technológie a osvedčené klasické materiály.

Drevené okná 21. storočia, to sú eurookná

Spĺňajú najprísnejšie kvalitatívne požiadavky, zároveň ich základným materiálom je drevo. Presne tak by sa dala charakterizovať eurookná patriaci medzi ekologickú voľbu. Obrovskou výhodou je, že drevo je prírodný materiál, teda neustále dýcha, prepúšťa vlhkosť a ani po dizajnovej stránke na tom nie sú vôbec zle. Eurookná sa vyznačujú veľmi dobrými mechanickými a funkčnými vlastnosťami. Dôležité je, aby disponovali tiež odolnými zasklievacími systémy, kvalitným tesnením a kovaním.

Eurookná sa vyrábajú z lepených hranolov a technológie sú natoľko zdokonalené, že nedochádza k ich krúteniu. V neposlednom rade tieto drevené okná spĺňajú vysoké nároky na izoláciu od hluku a tepelných strát.

Aké ďalšie výhody majú eurookná?

Prednou výhodou je bezpochyby prírodný materiál, pričom na výrobu eurookien sa používa smrek, borovica, smrekovec, ale pokojne aj dub. Vybrať si môžete navyše z pestrej škály farebného prevedenia.

Nezáväzný dopyt

Čo sa cien týka, nie je možné jednoznačne povedať, na koľko vás eurookná vyjdú, pretože cena závisí od mnohých faktorov, napríklad na rozmeroch. Stačí sa pozrieť do ponuky firmy CEDERA, ktorá sa špecializuje na predaj a montáž eurookien. Nezáväzná cenová ponuka vám bude zaslaná na e-mail. Vyplňte teda formulár na webovej stránke firmy, kde zadáte popri osobných údajov aj informácie o oknách, o ktoré máte záujem, typ materiálu a rozmery.

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy