Bývanie

Bývanie v Bratislave? Bez problémov!

Nádherné zákutia, možnosti a príležitosti ako prežiť svoj deň alebo celý život. To všetko vám ponúka práve Bratislava. Nezainteresovaným sa môže zdať šedivá a zahltená betónovou džungľou, no opak je pravdou! Poďme si predstaviť pár miest v Bratislave, kde sa oplatí investovať svoj čas a peniaze.

Život v meste je naozaj pre každého

Bohatá škála služieb, nákupných centier, dopravných uzlov, spoločenských a kultúrnych udalostí, reštaurácii alebo prírodných oáz pokoja vám uspokojí vaše každodenné potreby. Ak sa chcete usadiť a nechcete len flámovať, pozrite si inzeráty aktuálnych stavebných projektov určených na bývanie. Venujú sa predaju bytov v Bratislave, v ktorých nájdete to, čo potrebujete. Je potrebné zavolať na uvedené číslo a dohodnúť si termín obhliadky bytov, ktoré by sa vám páčili.

Stavebný projekt – Danubius One

Už pri prvej návšteve vás upúta jeho prepracovaný, no jednoduchý vzhľad. Klimatizované byty s panoramatickým výhľadom na Bratislavský hrad a okolie sa týčia až po 13 poschodie. Bytové a nebytové priestory sú k dispozícii o výmere 38 až 170 m2. K jednotlivým výmerám bytov prislúchajú aj výhody: vlastná garáž, výťah, balkón alebo loggia. Nemusíte sa obávať nadmernej hlučnosti alebo nečistôt z dopravy. Vnútroblok Danubius je obkolesený výsadbou zelene a stromov, ktoré sa starajú o príjemný klímu v letných mesiacoch, súkromie a čistotu vzduchu.

Stavebný projekt – Jégého alej

Jednoizbák či apartmán s vlastným balkónom, zelenou terasou, čarovné okolie s detskými ihriskami a ešte viac ponúka projekt Jégeho alej. 53 bytových jednotiek s rozlohou 49 až 125 m2 vám ponúknu to, čo potrebujete. Ako ich nájdete? Jégeho alej je tesným susedom Danubius One a nachádza sa v blízkosti fontány lásky. Výhodou bývania v tejto „štvrti“ je aj vlastná pekáreň a kaviareň, kde môžete nerušene relaxovať a stretávať sa s priateľmi. Výborné dispozičné riešenie a dostupnosť rôznych služieb vám zaručia komfort a príležitosť venovať sa podstatným veciam.

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy