Bývanie

Zdravú spálňu robia postele z masívu

Kompozitné materiály sú dlhodobo súčasťou nábytkového priemyslu. Nie všetky spojivá používané v histórii nábytkových kompozitov sa však ukázali byť prospešné. Aj preto sa v snahe žiť zdravšie vraciame k masívu. Hitom sú predovšetkým postele z masívu, ale aj ďalší nábytok do spálne z čistého dreva.

Masívne postele nemusia vyzerať ako zariadenie na slovenské chaty

Aj postele z masívu dokážu vyzerať moderne. Ich rustikálny vzhľad ich držal dlho mimo záujem tých, ktorí preferujú čisté línie a moderné interiéry. Opäť sa však masív presadil. Masívne postele vyzerajú fotogenicky ako veľké lôžka bez čela. V tejto podobe zapadnú perfektne a nerušivo skutočne kamkoľvek. Je to napríklad obľúbená študentská drevená posteľ. Tej však konkurujú jednolôžka s úložnými zásuvkami, ale tiež jednolôžka s ukrytým druhým spaním pre kamarátov, ktorí prídu na návštěvu a zostanú na noc či dokonca na víkend.

Postele z tvrdého masívu vyzerajú veľmi moderne

Moderný vzhľad dostáva masívna posteľ aj použitím tvrdého dreva. Bukové postele, alebo postele z ovocných drevín, vyzerajú ešte modernejšie než klasické postele zo smrekového či borovicového masívu. Sú obľúbené v spálňach v podobe klasického dvojlôžka v šírke 160 či dokonca 180 cm. Menšie šírky, 120 cm a 140 cm sú vhodné skôr do spální tých z nás, ktorí žijeme singles. Chceme si však dopriať komfort väčšej postele a tiež byť pripravení na občasných spolunocľažníkov.

Kam pre moderné postele z masívu?

Zvažujete ozdraviť svoju spálňu, či jej dať nový prírodný vzhľad? Ste na dobrej ceste začať žiť zdravšie. Kvalitné masívne postele predáva Okay.sk. Tradičný predajca elekra má vo svojom e-shope taktiež bohatý nábytkový sortiment a nechýbajú ani postele z masívu. Kúpite tu jednolôžka aj manželské postele. Postele sú s roštami, alebo si môžete rošty dokúpiť. Rovnako ako matrace, ktoré taktiež na Okay.sk nechýbajú.

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy