Bývanie

Televízor ako dizajnový doplnok?

Kým v minulosti bol televízor čisto praktickou záležitosťou, ktorá skôr dizajn miestnosti narúšala ako oživovala, v dnešnej dobe sa televízor stáva doslova dizajnovým doplnkom, ktorý pomôže povýšiť štýl vášho obydlia na novú úroveň!

Nie je žiadnym tajomstvom, že v dnešnej hi-tech dobe sú to práve moderné technológie, ktoré vnášajú do nášho života punc štýlu a trendu. Vezmime si napríklad mobilné telefóny. Ak máte najnovší smartfón, všetci vás budú považovať za štýlového a moderného človeka, ale naopak, pokiaľ vám vo vrecku ešte drieme tlačidlová Nokia, za najmodernejšieho človeka vás asi nikto považovať nebude. To isté platí aj vo svete televízorov. Veľké krabicové televízory spred 10 rokov jednoducho už dávno nie sú IN a pokiaľ ešte máte takéto zariadenie v obývačke, môžete si byť istí, že zaručene narúša jej dizajn.

Ak chcete, aby vaša obývačka pôsobila moderným a trendy dojmom, mali by ste jej prispôsobiť aj televízor. Ten hrá dôležitú úlohu ako dizajnový doplnok aj z dôvodu, že je pomerne veľký, a teda neprehliadnuteľný. Nech už prídete do akejkoľvek obývačky, jednou z prvých vecí, na ktoré vám padne zrak, je práve televízor.

Moderný dizajn, špičkové technológie

Pokiaľ hľadáte moderný televízor, stačí si otvoriť e-shop s elektronikou, prípadne navštíviť kamennú predajňu. Napríklad, Okay. V zásade, všetky moderné modely televízorov sa pýšia atraktívnym dizajnom, ktorý pozostáva z tenkého tela, štýlových líšt, ale aj moderného stojanu. Veľkú dávku štýlovosti prinášajú aj televízory so zahnutou obrazovkou. Moderné smart TV však nie sú len o dizajne, ale najmä o funkciách, ktoré prinášajú.

V tomto smere treba spomenúť napríklad Android TV, teda televízory, ktoré fungujú na operačnom systéme Android, a teda majú funkcionalitu podobnú so smartfónmi. Môžete na ne sťahovať aplikácie, hrať hry, rýchlo ich spájať s inými zariadeniami a využívať množstvo inovatívnych funkcií. Tak čo, idete si pre nový televízor aj vy?

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy