Bývanie

Romantická atmosféra pre dom aj byt

Posedenie pri praskajúcom ohni má rád asi každý. Vedeli ste, že atmosféru pohodlia pri blikotajúcich plameňoch si môžete užiť nie len v rodinnom dome ale aj v paneláku? A ako zabezpečiť bezpečnosť ohniska?

Krby

Krb prinesie do vašej obývačky novú atmosféru. Spríjemní chvíle vášho relaxu aj rodinnej pohody. Moderné krby môžu mať viacero podôb. Môžete si vybrať klasický murovaný krb, krbové kachle, plynový krb alebo niektoré z moderných riešení, akými sú biokrb či elektrický krb. Práve vďaka moderným krbom si môžete sen o posedení pri krbe splniť aj v panelákovom byte. Elektrický krb a biokrb totiž nepotrebujú komín.

Viac než estetický doplnok

Krb nie je len estetickou záležitosťou. Veľkým prínosom je aj jeho vykurovacia schopnosť. Či už zvolíte murovaný krb alebo iné riešenie, vďaka krbu ušetríte na nákladoch na kúrenie. Aj malé krbové kachle alebo biokrb príjemne zohrejú vzduch v miestnosti. Teplo z kvalitného krbu alebo kachieľ na drevo cítite aj niekoľko hodín po vyhasnutí ohňa.

Krb na kľúč

Riešenie krbu pre vašu domácnosť je najlepšie nechať na odborníkov. Platí to predovšetkým o klasickom murovanom krbe, krbových kachliach a plynovom krbe. Ak zveríte projekt špecializovanej firme, môžete sa spoľahnúť, že projekt špeciálneho krbu na kľúč pre vás zabezpečí všetko od návrhu až po realizáciu. Dostanete tak kvalitné riešenie s ohľadom na všetky bezpečnostné normy.

Krb na kľúč je riešením, ktoré vo všetkých ohľadoch splní vaše predstavy o umiestnení a dizajne ako aj o vašich požiadavkách na vykurovacie schopnosti krbu. Odborníci vám poradia, ktorý typ je pre vaše bývanie najvhodnejší. Krb na kľúč je komplexným riešením. Vyrieši prívod vzduchu aj odvádzanie dymu z ohniska. Pomôže vám tiež s otázkou priestoru pre skladovanie paliva. Okrem samotného krbu a inštalácie získate aj záruku na vykonanú prácu.

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy