Bývanie

Riešenia, ako dosiahnuť harmóniu vo vašej domácnosti

To, ako sa cítime a prežívame jednotlivé situácie závisí aj od okolia, v ktorom sa aktuálne nachádzame. Najviac času však trávime práve doma v prítomnosti najbližších, s ktorými prežívame príjemné chvíle. Platí to však iba do momentu, kedy našu vnútornú harmóniu nenarušia podnety z okolia. Veľkým problémom je hluk, ktorého vás teraz raz a navždy zbavíme.

Základom je výber vhodnej zvukovej izolácie, ktorá svojou inštaláciou nezmenší plochu v interiéri a nebude predstavovať veľký zásah do celej konštrukcie. Kvalitná akustická pena sa o splnenie týchto požiadaviek postará do najmenšieho detailu, vďaka čomu budete spokojní nielen vy, ale aj vaši susedia.

Vysokokvalitné akustické ošetrenie miestnosti

Akustická pena je materiál pohlcujúci zvuk, ktorý vás účinne pomôže zbaviť stojatých vĺn a chvenia, skrátiť dlhé doby dozvuku a znížiť hluk v pozadí, čo následne povedie k zvýšeniu zrozumiteľnosti reči a pociťovaniu zrozumiteľnosti v miestnostiach.

Akustická pena sa stala priemyselným štandardom pre vysoko kvalitné akustické ošetrenie miestností a poskytuje vysokú úroveň absorpcie zvuku, najmä pri stredných a vysokých frekvenciách.

Kročajová izolácia vyrieši problémové susedské vzťahy

Bývate v paneláku a naokolo vás je niekoľko ďalších susedov, ktorým prekáža každý jeden krok? V takom prípade by ste si mali vybrať modernú kročajovú izoláciu.

Pre tých, ktorí by si radi užívali veľké pohodlie, sú tieto izolačné podklady nevyhnutnosťou. V dôsledku vysokej pružnosti poskytovanej takýmito materiálmi je zaťaženie znížené nielen na sluchové orgány, ale aj kĺby a chrbticu. Hluk z domácnosti a nárazu sa zníži na minimum, čo príjemne prekvapí nielen vás, ale aj vašich susedov.

A ba s potichu.sk oceníte zníženie hluku v miestnosti a konečne vyriešite všetky vaše problémy smerujúce k vám od susedov.

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy