Bývanie

Leto sa pomaly končí. Skrášlite si svoj domov poslednými kvetmi

Kým v lete sa snažíme ozdobiť náš interiér originálnou kombináciou z vetvičiek a rôznych podobných doplnkov, v lete si krásu kvetov v podstate ani nevšímame. Možno zo začiatku jari nás pestrá paleta odtieňov kvetných lupienkov teší, no s postupujúcim časom to začíname brať ako súčasť života. Leto začína prichádzať do svojej záverečnej fázy, a preto by sme si mali naplno užiť krásu kvetov a kytíc, ktoré máme naokolo.

Jednoduchá letná inšpirácia

Ak máme záhradu pri dome, potom máme kvitnúcu krásu stále na dohľad. Keď sa však na záhradku dostaneme iba raz za čas, alebo nie je k dispozícii vôbec, potom si s radosťou kus kvitnúcej krásy privezieme domov. Ešte stále máte na to čas a dostatok prostriedkov, dokonca aj kvietkov je veľa.

Ružová, modrá a biela

Chcete pastelové tóny a nádherne nadýchanú kyticu? Potom sa poobzerajte po ružových ružiach, pridajte modré kvety Černušky damašskej ( Nigella damascena ), a to všetko doplňte bielymi kvetmi. Ak vyhľadáte správne kombinácie, kvety v celom prostredí interiéru vyniknú a zároveň prečistia vzduch príjemnou vôňou.

Využite všetky dostupné možnosti

Nemusíte automaticky vyraziť do kvetinárstva, môžete využiť pohodlnú donášku kvetov objednaním z internetu. Niekedy sa však dá nájsť dostatok inšpirácie aj v bežnej prírode. Možno budete nakoniec prekvapení, koľko zaujímavých nápadov sa vám tam v hlave vytvorí.

Aj v lete sa dajú využiť tvarované vetvy zo stromov a kríkov a lúčne kvety. Voľne rastúce a nádherné ruže, či poľná tráva. V jednej kombinácií a originálnej váze na stole vo vašej obývacej izbe sa môžu naozaj dokonale vynímať.
Kvet je dar prírody, ktorý dokáže navodiť správnu atmosféru a vyčariť úsmev na tvári nejedného človeka, preto ešte neváhajte využiť toto ročné obdobie aj na nádherné zdobenie interiéru kvetmi.

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy