Financie a podnikanie

Založenie firmy bez papierovania?

Založenie firmy je vždy úzko späté s kopou administratívnej práce, ktorú nikto z nás nemá rád. Exituje však možnosť, vďaka ktorej ušetríte kopu času a papierov.

Založenie živnosti, prípadne založenie s.r.o., je vždy namáhavou záležitosťou. Stačí sa len pozrieť na podmienky, všetky potrebné potvrdenia a doklady, ktoré potrebujete, ak sa rozhodnete založiť si vlastnú firmu. Mnoho ľudí práve veľká administratívna náročnosť odrádza od založenia si vlastnej firmy. Keď ste si prešli dlhým a ťažkým procesom, kedy ste uvažovali nad predmetom podnikania, dlhým hľadaním informácií, komunikácie s potenciálnymi dodávateľmi, prieskumom trhu a ďalšími potrebnými vecami, aby ste boli plne pripravení na podnikanie, to posledné po čom túžite, je zbytočný stres s administratívou. Na svete je predsa milión zaujímavejších a užitočnejších vecí, ako státie v rade na úrade, prípadne dlhé hodiny strávené vypisovaním dokumentov. Moderná spoločnosť však prináša riešenie, ktoré vytváranie živnosti zmení na prechádzku ružovou záhradou.

Založenie spoločnosti = založenie emailového konta

A tak vznikol portál Firmáreň, ktorý bol založený tímom právnikov a IT špecialistov, ktorí si stanovili jasný cieľ – zjednodušiť založenie spoločnosti cez internet tak, ako jednoduché je dnes založenie emailového konta. Podarilo sa a Firmáreň vám dnes ponúka viacero zaujímavých služieb – založenie živnosti, založenie s.r.o., pozastavenie živnosti, rozšírenie živnosti, likvidácia firmy, ponuku ready made spoločností, zmeny vo firme, ale aj záležitosti ako prechod zo živnosti na s.r.o. a mnohé ďalšie. Portál vás poteší user friendly prostredím, využíva však najnovšie technológie v oblasti elektronizácie služieb štátnej správy. Vďaka nemu si dokáže založiť firmu každý, už za 15 minút. Bez potreby zaručeného elektronického podpisu a drahých právnikov. Myslíte si, že to bude drahé? Vedzte že nie je, vďaka konceptu s plne automatizovanými procesmi dokáže Firmáreň ponúknuť skutočne nízke ceny, so zachovaním čo najvyššej kvality poskytovaných služieb. Tak nečakajte, začnite podnikať už dnes!

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy