Móda a štýl

Unikátne kúsky Dedoles: Tipy pod vianočný stromček

Hľadáte darčeky, ktoré sú štýlové aj ekologické v jednom? E-shop Dedoles vám ponúka široké portfólio rozmanitých kúskov. Na svoje si teda príde každý.

Veselé ponožky k formálnemu aj neformálnemu outfitu

Alkoholové ponožky, ktorými šokujete, ponožky pre knihomoľov s motívom kníh, ponožky pre milovníkov mačiek aj psov, ponožky s motívom kvetov, ovocia a zeleniny, ponožky pre rybárov. Všetko to nájdete na e-shope Dedoles. Nádherné, originálne a netradičné kúsky, ktoré vykúzlia úsmev na tvári každému. Veselé ponožky sú skvelým doplnkom ku každému outfitu a stali sa znakom úspešných ľudí. Každá z ponožiek je navyše iná, ale spolu tvoria perfektný pár. Obdarujte svojho blízkeho týmto zábavným darčekom a vyšlite do sveta posolstvo o odlišnosti a o tom, že odlišnosť je to, čo robí náš svet lepším miestom.

Tričká, ktoré si získajú každé srdce

Tričká s vlkmi, mačkami, so psami. Tričká s obojživelníkmi a živočíchmi vodného sveta. Tričká, ktoré upútajú každé oko. Siahnuť môžete aj po vtipnej variante. Tričko s motívom piva, vajíčka, žaby so slúchadlami, s hamburgerom. Okrem iného, v ponuke nájdete aj hudobné tričká s motívom rôznych kapiel, so seriálovými motívmi, s fantasy vzormi a s gotickými dizajnami. Ukážte blízkemu vo svojom okolí, ako dobre ho poznáte a darujte mu tento Dedoles kúsok.

Pre športovkyňu s kreatívnou dušou

Funkčné oblečenie sa vyznačuje praktickými vlastnosťami. Je navrhnuté tak, aby udržiavalo správnu telesnú klímu (sucho a teplo). Vlákna zabezpečia odvod potu do ďalšej vrstvy oblečenia alebo priamo do ovzdušia. Aj dámske legíny Lotus Leggins a Spiral Direct sa radia medzi funkčné kúsky. Vyznačujú sa tiež dlhou životnosťou. Legíny môžete bez problémov prať na klasických 30° Celzia bez použitia aviváže, ktorá by mohla vlákna znehodnotiť.

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy