Móda a štýl

Štýlové a originálne? To sú vtipné tričká z Bastardu

Opäť skvelý nápad na dokonalý darček. Tričko je bežnou súčasťou a odevom každého z nás bez ohľadu na vekovú kategóriu a pohlavie, ktoré sa teší veľmi veľkej obľube. Dá sa zladiť so športovým oblečením, no dokonale zapadne aj do elegantného štýlu, ktorý sa hodí aj na firemné večierky. Tričkom dávate svojmu okoliu najavo, že ste slobodným človekom a nezväzujú vás striktné pravidlá uniformity. S nami si však môžete vybrať oveľa viac.

Skúste sa pozrieť na tento kúsok odevu inými očami. Ako na posolstvo, ktoré vďaka originálnemu odkazu vysielate do okolia. Reč je o zaujímavom vtipnom tričku. Vtipnom preto, lebo pohľad na jeho spracovanie a grafickú potlač vás určite nenechá chladným.

Príležitosť na originálne myšlienky

Možno ste aj vy zachytili informáciu, že značka mobilných telefónov s logom jablka v ich 7 verzii nebude mať konektor na „jack.“ Kto iný by dokázal túto situáciu spracovať do originálneho príbehu. Kreatívny grafik, ktorý svoju vtipnú myšlienku preniesol do dizajnu moderného a trendového pánskeho trička. Neviete o čom hovoríme, kúpte si tričko s touto vtipnou potlačou.

Najsilnejšie puto

Jeden z ďalších nápadov z dielne kreatívnych umelcov, ktorí sa rozhodli náš svet pobaviť nevtieravým vtipom. Poznáte hrdinov digitálnej revolúcie? Ide o dokonalú súhru troch tlačidiel na klávesnici vášho počítača, keď sa ho rozhodnete reštartovať Ctrl+Alt+Del.

Majte týchto hrdinov zamrznutej obrazovky na svojom tričku a nikdy nezabudnete, ktorého z nich v núdzovom prípade treba použiť. Silné digitálne puto stvárnené vo vtipnom príbehu na pohodlnom tričku.

S takouto módou budete naozaj trendoví a vyhnete sa konkurencií, ktorá je vďaka širokej ponuke viacerých obchodov veľká. Ak chcete zaujať originálnym nápadom spojeným s vtipom, neváhajte navštíviť tento obchod. Určite je to jeden z tých najlepších darčekov, ktorým môžete počas blížiacich sa sviatkov niekoho obdarovať.

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy