Super tipy

Opravy, ktoré zvládne každý a je ich nutné vykonať

Z času na čas sa stane, že aj ten najdokonalejší stroj svoju službu vypovie. Minimálne do času, kým sa neopraví a neuvedie do pôvodného stavu. Takúto situáciu zrejme pozná aj každý jeden majiteľ auta.

Postupne sa na ňom začínajú objavovať nedostatky, ktoré by ste potrebovali opraviť. Ale ako, keď máte strach, že by sa neodborným zásahom poškodila iná vec. Prinášame vám prehľad opráv, ktoré zvládnete sami a bez najmenších problémov, prípade to vyriešite inak.

Nedostatky, ktoré len otravujú

Aj keď malé, no predsa sú to nedostatky, ktoré znižujú celkový komfort a pohodlie. Škrabance na aute sa kopia a vy ich stále prehliadate. Aj váš motor vykazuje známky opotrebenia a poruchy, ktoré by sa mali odstrániť? Potrebovali by ste zvýšiť jeho výkon viac než nutným repasovaním turbodúchadiel a nemáte nikoho nablízku, kto by vám s tým pomohol? Dáme vám tipy, s ktorými si ľahko poradíte.

Čas na miláčika

Aj tie najmenšie nedostatky, ak ich zanedbáte, môžu byť neskôr príčinou drahých škôd, ako je napríklad spomínané poškodenie motora. Nie len z tohto dôvodu by ste si mali urobiť čas na svojho nedávno zakúpeného miláčika a porozmýšľať o turbe na vašom Audi. Nikdy neviete, ktorý zásah vám môže pomôcť ušetriť náklady na palivo ale aj opravu.

Malé a dôležité opravy

Pustili ste si klimatizáciu a vzduch z nej vás z auta doslova vyhnal. Tento zápach môžete znížiť sprejom na klimatizáciu. Postará sa o prečistenie vetracieho systému aj výparníka. Škrabance na aute riešte ihneď, pretože korózia sa vás nebude pýtať, či ste mali čas. Poslúži na to špeciálne pero alebo tyčinka s lakom.
Aj na malé starosti existuje rýchla pomoc v podobe vhodných doplnkov, ktoré zakúpite v každej automobilke, pumpe a dokonca aj v obchodnom centre. Nečakajte a venujte svoju pozornosť svojmu autu.

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy