Móda a štýl

Obľúbené kúsky pánskeho šatníka — viete ktoré to sú?

Aj pánsky šatník podlieha módnym trendom. No i tu sa nájdu stálice, ktoré sa v ňom nikdy neprestanú objavovať. Viete, o ktorých kúskoch je reč? Prezradíme vám nielen to. Dozviete sa tiež, ako ich vkusne kombinovať, aby ste si ich mohli obliecť ešte častejšie.

Pánska mikina je viac ako kus oblečenia

Pánska mikina predstavuje váš štýl. Na výber máte mikiny s kapucňou alebo bez, na zapínanie na zips alebo bez zapínania. Kvalitné materiály, ktoré vás očaria svojou jemnosťou a výborne zahrejú, si iste radi oblečiete do prírody i na šport. Moderné kúsky s potlačou sa výborne hodia na prechádzku aj posedenie s priateľmi.

Pokojne si ich môžete obliecť tiež do baru, do práce alebo do školy. Na dosiahnutie dokonalého vzhľadu nepotrebujete výrazné logá ani potlač — aj jednofarebné pánske mikiny dokážu zaujať. Stavte na svoju obľúbenú farbu, skombinujte ju s rifľami, tričkom a bundou a štýlový outfit je na svete.

Zdá sa vám to byť príliš nudné? Čo tak pridať kožu? Kožená bunda a pánska mikina jednoducho patria k sebe. Výraznejšiu farbu môžete skombinovať s čiernymi nohavicami. K jednofarebnej mikine sa nemusíte obávať obliecť ani chino nohavice a športové sako. Pozor len na veľkosť mikiny. V tomto prípade nie je vhodné siahnuť po oversize mikine. Lepšie urobíte, ak vám bude dokonale sedieť a pekne obopínať vašu postavu.

Nezabudnime na pánske tepláky

Pánske tepláky si oblečiete na šport, chvíle pohody ale aj do mesta na nákupy s priateľkou. Kým si ona bude vyberať, vy sa v nich pohodlne usadíte. Na tento účel si môžete vybrať štýlové kúsky s potlačou alebo rôznymi vzormi. Obľúbené sú tiež modely, ktoré kombinujú viacero farieb. Nezabudnite na vrecká, do ktorých si odložíte mobil a iné maličkosti. Zbavíte sa tak nutnosti vziať so sebou samostatný batoh alebo taštičku.

Ak radi športujete, vyberajte pánske tepláky z priedušných materiálov, ktoré dobre sajú pot. Pre dokonalý look nezabudnite na moderné tenisky a tričko. K jednofarebným teplákom vyberajte pre oživenie vzhľadu tričko s potlačou a naopak.

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy