Zdravie

Máte rozštiepené končeky vlasov? Takto tento problém vyriešite!

Aj vy patríte medzi ľudí, ktorých trápia rozštiepené končeky vlasov? Ide o pomerne nepríjemný a neestetický problém, ktorý by ste však mali určite vyriešiť čím skôr. Neviete, ako na to? My vám prinášame osvedčené tipy a odporúčania, ktoré si jednoducho zamilujete!

Rozštiepené končeky vlasov vznikajú vždy z niekoľkých dôvodov. Môže ísť napríklad o nesprávnu starostlivosť, prípadne nezdravú životosprávu. Dôvodov je však vo všeobecnosti vždy viac. Preto by ste sa vždy mali zamerať na konkrétnu príčinu, pokiaľ je to možné a až tak riešiť daný problém. My vám však prinášame zaručené tipy, ktoré vám rozhodne pomôžu. Neváhajte sa preto inšpirovať a vyskúšať ich postupne všetky. Dáte tak konečne zbohom svojim rozštiepeným končekom, a to raz a navždy!

Užívajte výživové doplnky

Ak chcete mať zdravé, krásne a žiarivé vlasy, bez akýchkoľvek rozštiepených končekov, užívajte výživové doplnky. Ako dobre viete, v súčasnej dobe sa vyrábajú v pomerne veľkom množstve. Obsahujú zložky a vitamíny, ktoré napomáhajú zdraviu a pevnej štruktúre vlasov. Pri výbere si však dávajte pozor na ich účel a účinky. Výborným riešením je doplnok s názvom Biosil, napríklad od výrobcu NATURVITA, ktorý podporuje rast vlasov a zároveň zamedzuje tvorbe rozštiepených končekov.

Pravidelne si podstrihávajte vlasy

V prípade, že sa na podstrihnutie sami necítite, navštívte určite kaderníka. Vaše vlasy by sa totiž mali dať podstrihnúť aspoň raz za niekoľko mesiacov. V tomto prípade odporúčame každé 2 – 3 mesiace. Samozrejme, nemusí ísť dole hneď 20 cm, postačí ak si dáte podstrihnúť 1 – 2 cm z celkovej dĺžky a účinky sa dostavia. Vaše vlasy budú rýchlejšie rásť a zbavíte sa aj rozštiepených končekov, ktoré vás tak trápia.

V neposlednom rade vám odporúčame používať rôzne olejčeky na konce vlasov, prípadne kúry či masky. Určite ide o tipy, ktoré vám pomôžu.

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy