Bývanie

Drevené eurookná – keď okná, tak exkluzívne!

Aj vás už unavuje dnešný svet, ktorý je plný plastu, kamkoľvek sa pozriete? Samozrejme, plastové okná sú super riešením, pre pôžitkárov je tu však lepšia voľba – drevené okná. Čo prinášajú?

Okná sú témou častých diskusií, azda najčastejšou témou je otázka, ako vybrať nové okná do bytu alebo domu. Výber správneho typu okna, ktoré bude najmä čo najkvalitnejšie, je kľúčové. Keď si predsa dáte tú námahu, že upravujete všetok nábytok, niekoľko dní všetko pripravujete, aby boli vaše okná konečne vymenené za nové a následne ďalší týždeň všetko upratujete, pravdepodobne nechcete, aby ste si celý tento proces museli zopakovať znovu za dva roky. Pri nekvalitných oknách sa totiž veľmi ľahko môže stať, že rýchlo stratia svoje pôvodné vlastnosti, tesnenia prestanú rýchlo slúžiť, vďaka čomu začne dovnútra prenikať neželaná vlhkosť, nehovoriac o tom, že ekonomická stránka nekvalitných okien je dosť zlá. Práve okná sú jedným z najväčších miest, cez ktoré môže v zime unikať teplo von. Po tom, ako vyberiete značku okien, ktorá bude prinášať kvalitné a certifikované okná, stojíte pred ďalšou náročnou otázkou – plastové alebo drevené okná? Kým plastové okná sú dnes najpredávanejšie, aj drevené eurookná majú stále čo ponúknuť a prinášajú aj niečo, o čom pri tých plastových môžete len snívať.

Certifikovaný eurohranol je základ

Drevené okná prinášajú atmosféru, ktorú plastové okná nedokážu priniesť nikdy, nech sa akokoľvek snažia. Drevo je jednoducho drevo a nič ho nenahradí. Drevené okná sú tak perfektnou voľbou pre fajnšmekrov, ktorí sa chcú odlíšiť od más ľudí, ktorí sú verní plastovým oknám a chcú zažívať špecifickú atmosféru, ktorú drevené okná vytvoria. Moderné drevené eurookná pritom nijako nezaostávajú. Prinášajú napríklad trojsklo so špeciálnym tesnením, ktoré zabraňuje kondenzácii vody, ich základom sú kvalitné certifikované hranoly, ktoré zabezpečujú vysokú tvarovú stabilitu profilov. Drevené okná sú síce drahšou variantou, avšak dostávate okno, ktoré za tú cenu skutočne stojí. Špičková povrchová úprava, spoľahlivé nemecké kovanie a celkovo vysoká úroveň vypracovania to môžu len dosvedčiť. Drevené eurookná sú tak nepochybne skvelou voľbou, vyberať ich môžete napríklad na webe spoločnosti Cedera. Vyberte si tie svoje ešte dnes!

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy