Móda a štýl

Aké oblečenie si vziať so sebou do obľúbeného dovolenkového rezortu

V predvečer dlho očakávanej dovolenky stojí mnoho žien pred otázkou – čo si vziať so sebou do obľúbeného plážového rezortu? Možností je vďaka rozmanitej móde veľa.

Ktoré kúsky ale najviac oceníte a nebudú v kufri zbytočne zavadzať?

Záleží od vašich plánov

Je potrebné mať na pamäti, že optimálna sada položiek letného dovolenkového šatníka priamo závisí od vašich plánov na každý deň. Vopred si urobte podrobný program dovolenky, aby ste mali približnú predstavu o tom, aké oblečenie budete potrebovať. Okrem toho musíte starostlivo preštudovať predpoveď počasia a zistiť, či budete potrebovať dámske blúzky s dlhým rukávom alebo niečo viac voľnejšie.

Potrebujete aspoň tri tašky

Pri cestovaní musíte mať so sebou najmenej 3 tašky. Prvá je priestranná na pláž vyrobená z ľahkých materiálov. Táto taška by mala obsahovať plavky, uterák, krém SPF a ďalšie plážové doplnky. Aj druhá taška by mala mať dostatočnú kapacitu a byť pohodlná. Mali by ste si ich vziať so sebou počas výletných programov. Tretia taška by mala byť kompaktná a vhodná k jednoduchým dlhým šatám napríklad na večeru do reštaurácie.

Viac plaviek

Odporúčame si vziať so sebou najmenej 2 plavky alebo iný špeciálny plážový oblek. V dnešnej dobe je možné kúpiť dámske plážové obleky, ktoré sa perfektne hodia k plavkám za výhodnú cenu.

Ak sa pláž nachádza v pešej vzdialenosti od hotela, v takomto oblečení sa nemusíte hanbiť za svoje krivky. Viac plaviek znamená aj viac možností kúpania.

Pohodlné topánky

Pri výbere obuvi dbajte na to, aby ste si vzali aspoň jeden pár topánok, v ktorých sa budete počas dlhých prechádzok cítiť maximálne pohodlne. Samozrejme, so sebou by ste mali mať aj topánky na vysokom podpätku.

Tiež by ste si mali vziať aspoň jedny kokteilové šaty alebo akékoľvek iné vhodné oblečenie na večer plný kultúry a zábavy.

Uvidíte, že dovolenka bude s takouto výbavou pohodlná a plná príjemných zážitkov.

Add Comment

Click here to post a comment

Ořechy
Ořechy